Smalec 0,4 kg

15,00 zł

(37,50 zł kg)

Brutto

14,00 zł

Netto

Nasz smalec to produkt tradycyjnej kuchni staropolskiej w jego najlepszej postaci.

Wyrób wieprzowy.

Składniki: tłuszcz wieprzowy.

Ilość

Nasz smalec to produkt tradycyjnej kuchni staropolskiej w jego najlepszej postaci.

Wyrób wieprzowy.

Składniki: tłuszcz wieprzowy.

Nasz smalec to produkt tradycyjnej kuchni staropolskiej w jego najlepszej postaci. Cały proces produkcji odbywa się w sposób tradycyjny, dzięki czemu smalec posiada charakterystyczny, domowy smak i aksamitną konsystencję. Każdy znawca kuchni wie, że nie ma lepszego tłuszczu jak naturalny smalec. Zwłaszcza jeśli jest taki jak nasz, wolny od jakichkolwiek dodatków w swojej najlepszej, najczystszej postaci.

Jeżeli szukasz naturalnych, zdrowych i tradycyjnych wyrobów to możesz być pewien, że w naszym sklepie znajdziesz jedynie takie. Wszystkie powstają według starannie przygotowanej wieloletniej receptury. Jedynie z naturalnych produktów od polskich hodowców, dzięki czemu nie zawierają żadnych konserwantów.

Smalec to doskonały dodatek do pieczywa, a także dobra baza do przygotowania mięsa lub kiełbas. Wykorzystuje się go do pieczenia i smażenia, jako alternatywę dla olejów roślinnych. Zacznij używać w kuchni naszego smalcu, a szybko poczujesz różnicę w jakości przygotowywanych potraw.

Produkt pakowany hermetycznie w plastikowych pojemniczkach. Taki sposób pakowania nie wpływa negatywnie na walory smakowe wyrobów. Dzięki niemu zapach, smak i jakość tradycyjnych produktów zostaje zatrzymana i otwierając opakowanie, możesz cieszyć się nimi w pełni.

Wartość odżywcza na 100g:

Wartość Energetyczna - 3991 KJ/976 Kcal

Tłuszcze - 100g

W Tym Kwasy Tłuszczowe - 40g

Węglowodany - Mniej Niż 0,5g

W Tym Cukry - Mniej Niż 0,5g

Białko - 0g

Sól - 0g

47

Opis

Wartość energetyczna
3991 kJ/976 kcal
Tłuszcze
100g
w tym kwasy tłuszczowe
40g
Węglowodany
mniej niż 0,5g
w tym cukry
mniej niż 0,5g
Białko
0g
Sól
0g